veiling / 13 november 2012 / 200-227 Kinderboeken II
[209] [210] [211] [212] [213]
kavel: 211 € 90 - € 150

Dappere Kerels

E. Heimans. Amst., H.J.W. Becht, z.d. (ca. 1895). 3de ed., 14 p. fraaie gelithogr. illustraties in kleur, orig. gelithogr. omslag, oblong quarto.
Inhoud af en toe gevlekt, enkele reparaties, omslag beschadigd, voorkant los.