veiling / 21 oktober 2014 / 234-499 Oude Boeken - Varia en Klassieke literatuur
[290] [291] [292] [293] [294]
kavel: 292 verkocht € 80.00

[Geneeskunde] Beschrijving der beenderen van het menschelijk ligchaam,

naar aanleiding van Blumenbach. Uitgegeven door W. Vrolik, Amsterdam, J. Muller & Comp. 1834. Toegevoegd: Ontleed- en Heel-kundige verhandeling over den ontwrigten voet, uitgegeven door een gezelschap van Utrechtse Heelmeesters, Utrecht, Gisb. Tiemon en Abraham van Paddenburg, 1764 [zeldzaam] en 11 verdere medische werken, meest m.b.t. de voet. Verder toegevoegd een ingelijste ets met voetstudies.
8vo., papieren omslag, gemarmerd, 222 pp. en een geill. tabel achterin. 8vo., gemarm. papieren omslag, 123 pp. + 11 verdere werken + ets (11x25 cm.), achter glas (32x42 cm.) in passe partout. (totaal 14)