veiling / 21 oktober 2014 / 234-499 Oude Boeken - Varia en Klassieke literatuur
[236] [237] [238] [239] [240]
kavel: 238 verkocht € 140.00

Album amicorum van J. van Embden;

met 23 bijdragen, ca. 1838-1860 (grotendeels Wiesbaden), los in gemarmerd kartonnen omslagje met bindlinten, 10 x 16 cm.
Inhoud deels aangetast/beschadigd door vocht. Verkocht met alle feilen.

Bevat 3 geborduurde bijdragen (1x gesigneerd E.F. Wolff 1840"), 8 tekeningen in diverse technieken (o.a. gesigneerd H.C.E. Rappold, Fried. Tillmann, W.J.H. Sjoerdsma 1841, H.W.J.C. Sjoerdsma 1860, G.J. Scholte 1841 en H.S. Scholte, en 12 handgeschreven bijdragen door o.a. C. Hoffmann, Heinrich von Maltzahn (misschien dé Heinrich von Maltzahn), G.D. Bruins van Griethuijsen, E.E. Petitpierre, Anton Reede, Anna Nijhoff, G.H. Blaauw en M.A. Andres - van Embden.