veiling / 21 oktober 2014 / 234-499 Oude Boeken - Varia en Klassieke literatuur
[237] [238] [239] [240] [241]
kavel: 239 € 70 - € 140

Album amicorum van Mariette de Waen, beroepsschool Heilig Graf Turnhout,

met bijdragen (inclusief vele tekeningen in diverse technieken) gedateerd 1934-1936, oorspronkelijk kunstleer, alle sneden verguld.
Met bijdragen van Colette Schoeters, Martha van Aken, Ghislaine Appelmans, Colette Martens, Agnes Troost, Annie en Lea Dortant, Odilia Segers, Tonny Viegen, Jeanne de Bondt, Els Lian Ravensteyn, Henriette Leroi, Marthe Pelckmans en Josepha Aerts.