veiling / 21 oktober 2014 / 234-499 Oude Boeken - Varia en Klassieke literatuur
[238] [239] [240] [241] [242]
kavel: 240 verkocht € 120.00

[Prijsband Rotterdam] Phaedrus

Fabularum Aesopiarum Libri quinque. Cum novo commentario Petri Burmanni. Leiden, S. Luchtmans, 1727. (52), 263, (45), 93 pp. Met gegraveerde titelpagina en uitvouwbaar portret van Pieter Burman door Houbraken. In leer gebonden. Geribte rug met vergulde florale versiering. Rotterdams wapenschild op voor-en achterplat.
Bindlint deels vergaan, stempel ignatius college binnenzijde.
Exemplaar met handgeschreven prijs, gedateerd 1799.