veiling / 21 oktober 2014 / 234-499 Oude Boeken - Varia en Klassieke literatuur
[394] [395] [396] [397] [398]
kavel: 396 € 120 - € 250

[Boekband] Beenkens H., Brussel.

L'Ombrelle. Le Gant - Le Manchon. Octave Uzanne, Illustrations P. Avril, Paris, A. Quantin, 1883.
4to., half-leer, 2 delen in een band, 138 pp., en het tweede deel (Suite de gravures) volledig op Japans papier. De band, gesigneerd door meesterbinder H. Beenkens en gebonden met behoud van de oorspronkelijke omslagen. De omslag van het eerste deel is in meerkleuren-litho, de omslag van het tweede deel is in kleurenlitho op zijde-papier. Het titelblad en het merendeel van de tekstbladen is geillustreerd. L'Ombrelle is een ode aan de schoonheid van de vrouw. Mooi exemplaar.