veiling / 21 oktober 2014 / 234-499 Oude Boeken - Varia en Klassieke literatuur
[395] [396] [397] [398] [399]
kavel: 397 € 200 - € 400

Veterum Lucernae Sepulcrales

Collectae ex cavernis et specubus subterraneus Urbis Romae figuris Aeneis expressae (...) Petro Sanctio Bartolio divisae in tres partes cum observationibus Joannis Petri Bellorii (trans.)Alexander Dukerus, Ed. Nov. Corr. & Emend., Lugduni Batavorum, Petrus vander Aa, 1728.
Folio, perkament, titel in rood en zwart en geill. drukkersvignet. 64,(2) pp., compleet met 37 gegraveerde bladen van graflampen, gevonden in Rome, verzameld en getekend door P.S. Bartolio en beschreven door Giovanni Pietro Bellori, een Italiaans biograaf, antiekverzamelaar en kunsttheoreticus in het 17e-eeuwse Seicento. De band met gebruikssporen, intern roestvlekjes. Verder in goede staat.