veiling / 21 oktober 2014 / 234-499 Oude Boeken - Varia en Klassieke literatuur
[409] [410] [411] [412] [413]
kavel: 411 verkocht € 150.00

Il Decameron

di Messer Giovanni Boccacci Cittadino Fiorentino, in Amsterdamo, 1703.
12mo., leer, rug en platten met bordure en hoeken in goudopdruk, goud-op-snee, gemarm. schutbladen, titel in rood en zwart met vignet, (24),811 pp., de band, volgens aant. op schutblad vermoedelijk door Magnus; een beroemd Amsterdams boekbinder in de 2e helft van de 17e eeuw. Helaas is de bovenkant van de rug beschadigd, aant. in hs. op schutbladen, naam op titel in hs., verder een goed ex.