730-797 Fotografie

veiling / 21 oktober 2014
[730 - 739] [740 - 749] [750 - 759] [760 - 770] [771 - 780] [781 - 790] [792 - 797]
kavel: 760
[Rijk de Gooijer] Foto-archief van journalist Henk Meier
-bestaande uit 24 originele foto's, een proefdruk van De Gooijer's boek Gereformeerd en andere verhalen (1981) en bijbehorende stukken (waaronder een uitnodiging voor een signeersessie) en een kleine hoeveelheid krantenknipsels en aantekeningen door Meyer.-
€ 140 - € 200
kavel: 761
Lot van 14 foto's afkomstig uit het archief van journalist Henk Meier
-Verschillende formaten en onderwerpen.-
€ 50 - € 100
kavel: 762
Koninklijke Nederlandse Spiritus & Gistfabriek Delft
-Album met foto's van de Feestmaaltijd die werd gegeven op 13 mei 1950 in de Houtrusthallen tgv. het predikaat Koninklijk dat het bedrijf dat jaar kreeg. Met evaluatierapport in 27 pp. van de maaltijd. -

verkocht € 260.00
kavel: 763
Den Haag en omgeving
-Foto-album, ca. 1890-1910 met 95 foto's. Deels familiefoto's, deels Den Haag en omgeving (Scheveningen, Voorburg etc.) Afm. foto's, elk 11 x 8,5 cm.-
€ 140 - € 200
kavel: 765
[Psychiatrie] Album met ca. 75 (groeps)foto's van vrouwelijke psychiatrische patiënten
-uit het Asile Sainte-Anne (Parijs, opgericht op 1 janaari 1867), ca. 1880-1890, de foto's 9,5 x 5,5 tot 12 x 18 cm., met in pen de achternamen (soms voornamen) van alle afgebeelde patiënten, gebonden in contemporain blindgestempeld leer, alle sneden verguld, oblong 4to.-

verkocht € 2400.00
kavel: 766
Sex
-Madonna. Photographed by Steven Meisel, Art directed by Fabien Baron, E. Glenn OBrien, produced by Callaway. Martin Secker & Warburg, 1992. Ringgebonden met metalen omslag. Goed exemplaar in originele zilverkleurige verpakking.-

verkocht € 50.00
kavel: 767
Koen Wessing: Chili September 1973.
-De Bezige Bij, 1973. Softcover, geniet, 24 pag. Foto's zonder tekst van de opstand tegen president Allende in Chili. -

verkocht € 360.00
kavel: 768
[Militaria] Album met 40 bladen.
-Fotoalbum begin 20e eeuw. Foto's van militaire familie; de laatste 14 bladen met foto's van oefeningen in het veld met tentenkamp en wachthuisje van stro o.a. kamp Zeist, 1906 en 1907 (met luitenants Jetse, Van Voorthuyzen en Stemfoort, Harderwijk en Harskamp 1911; groepsfoto's o.a. achter een mitrailleur, officieren met sabels, officieren in 't veld met o.a. Kapitein Leers, luitenants Witmans en Dekker. Groepsfoto lichte mitrailleurs, 1921, Hoek Rhijnsburgerweg en Haagsche Straatweg. Interessante collectie in Oblong (28x36 cm.) gekartonneerd omslag, touwgebonden.-

verkocht € 220.00
kavel: 769
Ger Dekkers (1929-)
-Coverd, Noordoostpolder, 2. 70 x 100 cm, 1977. Aan voor- en achterzijde gesigneerd door Dekkers, genummerd 4/5. Multiple met 7 foto's, in lijst achter glas.-

verkocht € 140.00
kavel: 770
[Erotica] Pornografische foto's ca. 1900
-104 foto's uit ca. 1890-1930-

verkocht € 600.00