730-797 Fotografie

veiling / 21 oktober 2014
[730 - 739] [740 - 749] [750 - 759] [760 - 770] [771 - 780] [781 - 790] [792 - 797]
kavel: 771
[Architectuur] Album met 13 ingeplakte foto's van gebouwen,
-ca. 1920, 2 foto's met gestempeld adres C. Kramer, Jonker Fransstraat 41 (Rotterdam), ca. 26 x 35 cm. (7x), 23 x 29 cm. (3x) en kleiner, contemporain koordgebonden karton, oblong folio.-

verkocht € 160.00
kavel: 772
Cor Jaring (1936-2013)
-Sinterklaas krijgt een biertje in Amsterdam. Serie van twee. Een aan achterzijde gesigneerd "Voor Bob. Waarom Daarom???", de andere met ateliersticker Jaring. Beide 18 x 24 cm.-
€ 125 - € 250
kavel: 773
Cor Jaring (1936-2013)
-"De Insektensekte" Silver Gelatine. 31 x 40,5 cm. Met opdracht "Voor Bob (hartje), Cor en Villy" op achterzijde. -

verkocht € 440.00
kavel: 774
Theater Foto archief
-Groot lot met ruim 100 foto's van theatervoorstellingen en groepen tussen 1959 en 1986. Met artiesten als Kitty Courbois, Pleuni Touw, Huub Stapel etc. Originele foto's met stempels op achterzijde van o.a. Maria Austria, Kors van Bennekom en veel van Polona productions.-
€ 60 - € 100
kavel: 775
Rotterdam
-Twee foto-albums van een Rotterdamse familie. Een met veelal vakantie-kiekjes, 1946-47. Het andere album is een vriendschapsalbum, met tussendoor fraaie handgemaakte illustraties.-
€ 75 - € 150
kavel: 776
Berlin In the Time of the Wall.
-Photographs by John Gossage, text by Gerry Badger, limited edition, 2000 copies (signed by the photographer). Loosestrife editions, Bethseda, MD, 2004.-

verkocht € 50.00
kavel: 777
Stereokijker met 90 pin-ups
-Alle van dezelfde vrouw, ca. 1965. Zwart wit in identieke zwartmetalen frames, 10 x 4,5 cm. -

verkocht € 300.00
kavel: 778
Mug Shots.
-Lot van 11 mug shots, België, 1922. Achterop staat handgeschreven het begane misdrijf. Elk 12,8 x 8 cm. + 2 Canadese mug shots, 1896 en 1901 + 2 FBI warrants issued by John Edgar Hoover + 3 foto's met eugenetische duiding; type musculaire, type nerveux en type cérébral - en een foto van een op de borst getatoeëerde man, ca. 1930 -

verkocht € 480.00
kavel: 779
[Indonesië] Album van Houweninge
-Album gewidmet Heern G. v. Houweninge von seinen Freunden auf Sumatra. Folio album (44,5 x 38 cm), in leer gebonden met Djokja-zilveren Jugendstil initialen en hoek-ornamenten op het voorplat. Binnenzijde gekalligrafeerd titelblad en 26 foto's op 11 pagina's. Pagina's elk opgesierd met fraaie pagina-vullende geaquarelleerde tekening van de omgeving. In voor het album gemaakte luxe halfleren cassette. (lichte besch. aan linkerbovenzijde)-

verkocht € 500.00
kavel: 780
[Topografie] Album
-Ca. 1890. Album met 91 albumine foto's. Hiervan zijn de eerste 48 genomen in Nederland, Rotterdam, Den Haag, Schevening en Den Haag. Het tweede gedeelte beslaat Saint Raphael. Afm. per foto variërend tussen 16 x 22,5 cm en 10,8 x 17,5 cm. In halfleren oblong album.-

verkocht € 340.00