veiling / 9 juni 2015 / 146-199 Literatuur
[193] [194] [195] [196] [197]
kavel: 195 verkocht € 40.00

[Atelier De Distelkamp/ Arethusa Pers] J.W.F. Werumeus Buning. Maria Lecina.

Een lied in honderd verzen met een zagwijs. Dodewaard/Baarn, Atelier de Distelkamp/Arethusa Pers, 1998, gedrukt in 76 genummerde exemplaren (30), (44) p., met originele kleurenlitho door Adolf Born, oorspronkelijk linnen, folio.
Atelier De Distelkamp uitgave 4, Arethusa Pers uitgave 123. Dit exemplaar (genummerd 35) is één van 50 exemplaren voor De Distelkamp, één van 30 gebonden in linnen en één van 35 exemplaren met een losse extra afdruk van de prent. Echter, in ons exemplaar zijn 3 (i.p.v. 1) gesigneerde en genummerde extra prenten (oplage 200) toegevoegd, en tevens 2 gedrukte vellen met de bladmuziek van het lied.