veiling / 22 oktober 2014 / 1200-1299 Topografie Indonesië e.a.
[1215] [1216] [1217] [1218] [1219]
kavel: 1217 verkocht € 80.00

Apo-Kajan. Een filmreis naar en door centraal-Borneo.

Door H.F. Tillema. Amsterdam, Van Munster, (1938), 267 p., met 336 illustraties, oorspronkelijk gedecoreerd linnen (ontwerp Fré Cohen), groot 4to (vrij schutblad mist bovenhoek, rug verkleurd).

Met: Zonder Tropen geen Europa! Door H.F. Tillema. Bloemendaal, de auteur ("niet in den handel"), 1926, 264 p., 334 illustraties, oorspronkelijk omslag (deels verkleurd en kleine beschadiging op rug), folio.

En met: Het Paradijs van Java door Wijnand Kerkhoff. Leidschendam, de auteur, zonder datum (1939), (12) p. inleiding en index en 68 p. met afbeeldingen, oorspronkelijk verguld linnen, folio.

De werken door Tillema in dit lot zijn prachtige verslagen in woord en beeld van reizen van de auteur.