veiling / 10 juni 2015 / 1200-1257 Topografie Nederland
[1200] [1201] [1202] [1203]
kavel: 1201 verkocht € 90.00

W. van den Hoonaard, Rotterdam, 1825

Korte Aardrijkskundige beschrijving der stad Rotterdam, In lesjes voor de Jeugd, met een Topographisch kaartje. Door W. van den Hoonaard, Onderwijzer te Hillegersberg. Rotterdam, Mensing en Van Westreenen, 1825. 80 pp. 15,5 x 9,5 cm. Papieren band, uitvouwbare kaart, kopergravure aan binnenzijde voorplat geplakt. Enkele roestvlekjes, band licht sleets op rug.
Aardrijkskundige en geschiedkundige beschrijving van Rotterdam in 14 lessen.