veiling / 10 juni 2015 / 1200-1257 Topografie Nederland
[1202] [1203] [1204] [1205] [1206]
kavel: 1204 verkocht € 50.00

[Rotterdam] Plattegrond van Rotterdam.

Met beknopte gids van Rotterdam en alphabetische stratenlijst. Uitgave J.M. Brede, Rotterdam (zonder datum, ca. 1910), 75,(1) p., met groot uitslaande kleurenlithografische plattegrond (58 x 65 cm., inclusief rand met advertenties), oorspronkelijk rood linnen omslag.
Goed exemplaar van een leuke en zeldzame plattegrond, in de handel vonden wij slechts een exemplaar van een latere uitgave. De tekst is doorspekt met advertenties, evenals de achterzijde van de plattegrond (met kleine scheurtjes).

Met: "Houdt U van moppen? Deze enveloppe bevat een schuine kaart. Niet voor kinderen!! Lachen, lachen, lachen, lachen." Enveloppe met los ingestoken "schuine" kaart met advertentie voor Gebr. de Hooge, Rotterdam, importeurs van schrijfmachines etc., ca. 1925, de enveloppe meet 12,5 x 15,5 cm. (uiterst zeldzame mop-advertentie).