veiling / 10 juni 2015 / 1200-1257 Topografie Nederland
[1203] [1204] [1205] [1206] [1207]
kavel: 1205 € 70 - € 140

Verslag van den Toestand der Gemeente Arnhem over het jaar 1871,

door Burgemeester en Wethouders der raad dier gemeente, volgens art. 182 der gemeentewet aangeboden. Arnhem, P.A. de Jong, 1872, 281,(1),19 p., uitslaande tabellen, oorspronkelijk bedrukt karton, groot 8vo.
Hier en daar roestvlekkig en sommige bladen rafelig; rugstrip beschadigd en randen van platten sleets. Zeldzame gemeentepolitieke publicatie.

Met: V.V.V. voor de gemeenten Rheden en Rosendaal omvattende de dorpen Rosendaal, Velp, Worth-Rheden, Rheden, De Steeg, Ellecom, Dieren, Laag-Soeren en Spankeren. No. 1-8 [= alles] Velp, Verkeersbureau, (1929), 8 delen in n band, talloze fotografische illustraties en advertenties, contemporain halflinnen met de oorspronkelijke omslagen meegebonden, 4to.

Voorkant van het omslag van no. 7 ontbreekt. Zeldzame, complete set, slechts n exemplaar in Picarta. Voortgezet als "Gids voor de gemeenten Rheden en Rosendaal".

En met: 9 diverse andere (totaal 11).