veiling / 10 juni 2015 / 1200-1257 Topografie Nederland
[1205] [1206] [1207] [1208] [1209]
kavel: 1207 € 150 - € 300

[Arnhem] Nationale Tentoonstelling te Arnhem in 1879. Officieele Gids.

No. 1-22, 24-28, 31, 32, 34, 36-47, 50-56, 58-68, 70-76, 79-96, 98-102, 110-113 en 115. Arnhem, Koninklijke Nederlandse Stoomdrukkerij, A. van Oosterzee, 1879, (1),6-458 p., met herhaald houtgesneden titelvignet, houtgesneden illustraties en talloze advertentiepagina's buiten de paginering, los als uitgegeven, 4to., per pagina ingestoken in plastic mapjes in twee ringbanden.
Diverse nummers ontbreken, overigens niet gecollationneerd. No. 22 beschadigd in linkerbovenhoek, laatste nummers gerafeld in marges.

Uiterst zeldzame, goede reeks van dit dagelijks bij de tentoonstelling van Nederlandse en Koloniale nijverheid gepubliceerde bulletin, slechts een exemplaar in Picarta (Arnhem). Met in 1988 toegevoegd getypt alfabetisch register. Ook interessant vanwege de talloze advertenties.