veiling / 10 juni 2015 / 900-939 Criminologie
[902] [903] [904] [905] [906]
kavel: 904 verkocht € 120.00

[Militaria] De judicio militari (...) of onderrigt over het houden van krygs-raad

in de Guarnisoenen van den Staat der Vereenigde Nederlanden. Regtelyk gededuceert en met verscheidene Placaten, Resolutien, advysen en andere Stukken in het ligt gegeven. Door Mr. Johan Jacob van Hasselt, advocaat voor den Hove van gelderland en Auditeur Militair te Arnhem. Arnhem, J.H. Möeleman, 1762, ((24),344 p., contemporain verguld halfleer, klein 4to.
Twee bladen in voorwerk verkeerd ingebonden, de band is wat sleets op de hoeken.

Schaars juridisch werk volledig toegespitst op de krijgsraad.