veiling / 1 december 2015 / 100-126 Amsterdam
[104] [105] [106] [107] [108]
kavel: 106 verkocht € 200.00

[Binnengasthuis] "Aan mejuffrouw G.B. Cort v.d. Linden. 1 juli 1886 - 1895 31 maart."

Afscheidsalbum met (zwaar beschadigde) gekalligrafeerde titelpagina gevolgd door 10 grootformaat foto's op zware kartonnen dragers, fraai gebonden door Mensing in verguld marokijn met rugtitel en het wapen van Amsterdam tussen 5 ribben, alle sneden verguld, oblong folio.
De rijk gekalligrafeerde titel door Antonie Grevenstuk is maar voor de helft aanwezig, de foto's hebben kleine, oppervlakkige beschadigingen door het tegenoverliggende karton.

Ondanks de halve titel valt nog op te maken dat G.B. Cort van der Linden scheidend adjunct-directrice was, de fraaie interieur- en exterieurfoto's foto's laten zien dat het om het Binnengasthuis handelt.