veiling / 1 december 2015 / 100-126 Amsterdam
[107] [108] [109] [110] [111]
kavel: 109 verkocht € 90.00

Herinnering aan Amsterdam in 1883.

Zonder adres, plaats en jaartal (Amsterdam, Funke, 1883), 16 kleurenlithografische platen en 1 dubbelpagina kleurenlithografische "plattegrond van het tentoonstellingsterrein", los als uitgegeven in het oorspronkelijke envelopje met kleurenlithografische titel en op flapje gedrukt "Uitsluitend vervaardigd voor geabonneerden van het Nieuws van den Dag", 12 x 18 cm. (oblong).
Het kwetsbare envelopje met te verwachten scheurtjes, één flapje los; kaartje gescheurd op vouw. Goed exemplaar van de eenvoudigste uitgave.

Met: Zilverenfeest der bestaand grondwet. 3 November 1848-1873, Handteekeningen der deelgenooten aan den Feestmaaltijd gehouden te Amsterdam in het Paleis voor Volksvlijt. Zonder adres, plaats en jaartal (Amsterdam, G. Cladder, 1873), 36 éénzijdig bedrukte bladen met facsimile handtekeningen, oorspronkelijk goudbedrukt omslag, alle sneden verguld (papier op rug sleets).

En met: Amsterdam. Sechzehn Ansichten mit tekst von Martin Kalff. Haarlem, J.F. Haeseker & Co., 1883, touwgebonden tekstboekje van (20) p. en 16 getint lithografische afbeeldingen, los als uitgegeven in oorspronkelijk chromolithografisch omslag (met kleine besch.) en met nog 2 andere (totaal 5, leuk lotje).