veiling / 1 december 2015 / 280-499 Oude Boeken Varia
[280] [281] [282]
kavel: 280 verkocht € 150.00

[Boekband Sittard] Histoire et costumes des ordres religieux,

(civils et militaires), Par M. l'Abbé Tiron, deuxième édition, considerablement augmentée (...). Brussel, Librairie Historique-Artistique, 1845, 3 delen in 1 band, (4),IV, 299,(5); 220; 68,(3) p., met 113 (van 117) handgekleurde en met gom gehoogde platen, contemporain rijk verguld marokijn, alle sneden verguld, 4to.
Platen in deel 2 tegenover p. 175, 181, 187 en 199 ontbreken. Enkele bladen los(gaand) en met scheurtjes; hier en daar roestvlekkig.

Fraai gebonden exemplaar, met goudgeletterde opdracht op voorplat: "Hommage offert à Monsieur J. Roersch lors de sa promotion au doyenne de la ville et du canton de Sittard. Par son ancien élève et ami L. Eyben aumonier de l'hospice de Tongres."