veiling / 1 december 2015 / 280-499 Oude Boeken Varia
[280] [281] [282] [283]
kavel: 281 € 700 - € 1400

[Postincunabel] Lavacrum conscientie.

Ex verissimis sanctor[um] patru[m] scriptis fideliter co[m]pilatum [Door Jacobus de Gruytrode]. Keulen, Heinrich Quentel, 1506, (1),LVII,(1) bl., 19de eeuws halfleer met gebruik van oude schutbladen.
Brandgaatje in blad II; deels watervlekkig, hier en daar met oude aantekeningen (o.a. op de titelpagina "Anno partis salutiferi 1600"); enkele kleinere defecten. Goed en compleet exemplaar van een zeldzame editie.