veiling / 1 december 2015 / 500-516 Manuscripten
[500] [501] [502]
kavel: 500 € 0 - € 0

[Vervallen] Stijn Streuvels

gesigneerd "Uw Stijn Streuvels" en gedateerd in pen "22 februari '67" en met gedrukt adres van de schrijver ("Het Lijsternest" te Ingoyghem), 29,7 x 21 cm., gevouwen.
[vervallen in de veiling]