veiling / 1 december 2015 / 595-689 Kunst & Toegepaste Kunst
[663] [664] [665] [666] [667]
kavel: 665 € 50 - € 80

Dirkje (William) Kuik (1929-2008)

Zelfportret. Lithografie. 3/100, gesign. r.o. in lijst achter glas. 33 x 24,5 cm. Buitenmaat 52 x 42 cm.