690-759 Fotografie

veiling / 1 december 2015
[690 - 699] [700 - 709] [710 - 719] [720 - 729] [730 - 739] [740 - 749] [750 - 759]
kavel: 750
Cor Jaring (1936-2013). Lot van 5 foto's van 'Ontruiming Dam 10 maart 1966'
- 'Politie ontruimt Dam tijdens huwelijk Beatrix', 10 maart 1966. De meeste met Stempel 'Groep 45' (het persbureau van Cor Jaring en Henk J. Meijer) op de achterzijde. Een aantal is genomen op het Rusland (straat) in Amsterdam. Gedrukt op glanzend Agfa-fotopapier. 4 foto's 18 x 24 cm en 1 foto 10,5 x 16 cm.-

verkocht € 240.00
kavel: 751
-Politie ontruimt Dam tijdens huwelijk Beatrix', 10 maart 1966. Met Stempel 'Groep 45' (het persbureau van Cor Jaring en Henk J. Meijer) op de achterzijde. Gedrukt op glanzend Agfa-fotopapier. Op formaat 18 x 24 cm.-

verkocht € 280.00
kavel: 752
Cor Jaring (1936-2013). Lot van 6 foto's van 'Ontruiming Dam 10 maart 1966'
-Politie ontruimt Dam tijdens huwelijk Beatrix', 10 maart 1966. De meeste met Stempel 'Groep 45' (het persbureau van Cor Jaring en Henk J. Meijer) en enkele met titel ('Slachtoffer Rokin') op de achterzijde. Gedrukt op glanzend Agfa-fotopapier. Op formaat 18 x 24 cm.-

verkocht € 200.00
kavel: 753
Paul den Hollander
-Voyage Botanique. Paperback editie. 32 x 32 cm. 100 pp. Oplage 1300. Photographies 1992-1994. De Voyage Botanique bestaat uit de series: Hortus Siccus I-XXIII. Litho en druk door Rosbeek B.V. Nuth. Paul den Hollander. Breda. 1997. Samengevoegd met: Le Pyramides du Nord. Paperback editie. 32 x 32 cm. 100 pp. Oplage 1200. Fotowerken 1988-1990. Litho en druk door Art Reprobedrijf. Wormerveer. Paul den Hollander. Breda. 1992.-
€ 60 - € 100
kavel: 754
"Club Akademia"
-Fotoalbum met 25 kabinet portretfoto's van heren, enkele met handtekeningen en korte teksten op recto of verso, enkele gedateerd 1894-1902, contemporain verguld marokijn met verzilverde, rijk geornamenteerde hoeknoppen en centrale plaquette met titel "Club Akademia", met sluitklamp, alle sneden verguld, 32 x 27 cm. -
€ 70 - € 140
kavel: 755
Punk - Salvador Costa
-Fotoboek met introductie van Jordi Vargas. Producciones Editoriales, especial Star Book, Barcelona, 1977. Softcover, 96 pp. -

verkocht € 150.00
kavel: 756
[Garnizoen Harderwijk] "Herinnerings album"
-"Aangeboden ter gelegenheid van het afscheid van de Lt. Kol. H.M. Koerselman als commandant van het garnizoen Harderwijk. 31 oktober 1968." Album met 61 ingeplakte portretfoto's, titel, namen van de gefotografeerden en op rijm gestelde bijschriften in pen, contemporaine plastic band, 25,5 x 22 cm.-
€ 50 - € 100
kavel: 757
Singende Jugend
-Album met 40 stills uit de film Singende Jugend, 1936. Met Max Neufeld, Hans Olden, Ferdinand Mayerhofer en Otto Hartmann. Foto's meest 21 x 27 cm., in fotohoekjes gestoken, in oblong band. -
€ 65 - € 110
kavel: 758
[Studentenvereniging Amsterdam]
-Album met foto's van o.a. Luctor et Emergo en de Pharmaceutische Studenten-Vereeniging, Amsterdamse Vrouwen Studenten Vereeniging. Ca. 100 foto's, enkele in klein formaat (6,5 x 9 cm.), enkele in groot. Met foto's uit 1909-ca.1960 - en enkele druksels. Album zelf in slechte conditie, pagina's liggen los. Foto's goed. -
€ 80 - € 150
kavel: 759
[Studentenvereniging] Veritas Utrecht
-Fraai oblong album met foto's en documenten van een lid van studentenvereniging Veritas Utrecht, ca. 1924-1930. Met 50 foto's, meest in groot formaat 14 x 22,5 cm. - en enkele toegangskaartjes en menukaarten, gesigneerd door leden van de vereniging. -
€ 100 - € 200