veiling / 1 december 2015 / 556-593 Oude Boeken Varia II
[591] [592] [593]
kavel: 593 € 75 - € 150

C.F. Gellert's fabelen en vertelsels

In Nederduitsche verzen gevolgd. Nieuwe Uitgave met platen. Dordrecht, J. de Vos en Comp. 1830. iv ,296, (6) pp. 8vo, in halfleer + C.F. Gellert's leven, door J.A. Cramer. Amsterdam, Pieter Meijer, 1774. (6),224 pp. Kl. 4to, in halfleer, incl. twee uitslaande prenten + P. Langendyks Gedichten 4 dln. 4de dl: Waar agter gevoegd is het leeven van den dichter. Haarlem, J. Bosch. 1760. (42),494,(5); (8),498; viii,7, 504, (10); 382,34 pp. 4to. In 19e eeuwse groene halflinnen band.
(totaal 6)