1700-1752 Dans, theater en film

veiling / 8 juni 2016.
[1700 - 1712] [1713 - 1724] [1725 - 1736] [1737 - 1751] [1752 - 1752]
kavel: 1737
[Handtekeningen] Queen + Elton John + Tina Turner + John Travolta + Barbra Streisand
-en Lenny Kravitz. 7 gesigneerde foto's. Queen gesigneerd door Brian May, Roger Taylor en John Deacon.-

verkocht € 150.00
kavel: 1738
[Handtekeningen] Ginger Rodgers + Gene Kelly + Tony Curtis + Charlton Heston
-4 fotokaarten, alle 4 gesigneerd.-

verkocht € 110.00
kavel: 1739
[Handtekeningen] Frank Sinatra + Mahalia Jackson + Nana Mouskouri + Jan Fonda
-+ Jeanne Darbois en Maurice Chevalier. Alle behalve Mahalia Jackson op foto/fotokaart. Jackson op Philipsfolder. Nana Mouskouri met opdracht, evenals Maurice Chevalier. Tweede signatuur Chevalier op boek Un Gala Maurice Chevalier, evolution 1957. 9 pp. geniet. Toegevoegd: 9 fotokaarten met afbeelding Chevalier.-

verkocht € 100.00
kavel: 1743
[Bladmuziek] Jospeh Haydn. Grande Sinfonie (...) Oeuvre 95
-Offenbach am Main, J. André, z.d. (ca. 1800), plaatnummer 1368 (editie-nummer 1368 en 1369), 4 gegraveerde delen voor de strijkers (eerste en tweede viool, altviool, violoncello en bas), los als uitgegeven (bindkoordjes ontbreken).-

verkocht € 95.00
kavel: 1745
[Handtekeningen] Dummy Concertgebouw Agenda 1996 met meer dan 50 originele handtekeningen,
-1995-2000, alle met één of meer ingeplakte portretten, vele met ingeplakte korte biografie.-
€ 100 - € 200
kavel: 1746
[Ballet] Rudolph Nureyev (1938-1993)
-11 originele foto's van Nureyev, waarvan 10 gesigneerd. Foto's door Henry Grossman, Jack Vartoogian, Fed Bornet, Louis Péres, Judy Cameron, Lesley E. Spatt (2x), Beverly Callegos (2x) - en Antony Crickmay. Alle tussen 1965 en 1979, formaat elk ca. 25 x 20 cm.-

verkocht € 190.00
kavel: 1747
[Ballet]
-Collectie van 17 meest gesigneerde foto's van beroemde balletdansers. 1. fotokaart Anna Pavlova, ca. 1912. Gesigneerd 2 t/m 4. Margo Fonteyn, foto Deborah Salik afm. 25 x 20 cm., elk gesigneerd 5. programmaboekje the Merry Widow 1976, met signatuur Margo Fonteyn 6. Martha Graham 7.George Ballancini 8. Tatiana Lethoff 9. Anton Dolin 10. Foto begrafenis Vaslav Niinsky 14-4-1950 Stempel Keystone Press Agency London op achterzijde 11-14. Rudi van Dantzig, 4 foto's in verschillende formaten, alle gesigneerd - en 5 andere.-
€ 75 - € 150
kavel: 1749
[Handtekeningen. J. Massenet e.a.] Sapho. Pièce lyrique en cinq actes
-D'après le roman de Alphonse Daudet (...). Musique de J. Massenet. Programmaboekje, Parijs, Heugel & Cie., 1897, (6) p., met fraaie ornamentele Art Nouveau randen, folio.-
€ 70 - € 140
kavel: 1750
[Theatre Royal Drury Lane] Serie van 3 letterdruk aankondigingen,
-alle op blauw papier en ca. 33,5 x 21,5 cm., voor voorstellingen op 15 oktober 1821 (Hamlet/ Undine), 18 oktober 1821 (The Exile/ Love Law & Physick) en 3 november 1821 (Folly as it Flies/ The Coronation/ Spectre Bridegroom, gedrukt in rood en zwart). -

verkocht € 70.00
kavel: 1751
Max Friedlaender (1852-1934). Lot van 6 brieven aan "sehr geehrter Herr [H.] Kolb",
-gedateerd van 23 november 1922 tot 18 december 1923, bestaande uit 1 handgeschreven brief, 3 getypte brieven en 2 getypte kaarten, alle gesigneerd "Max Friendlaender" in pen.-
€ 50 - € 100