veiling / 2 december 2015 / 950-1124 Stripboeken en originelen
[950] [951] [952] [953]
kavel: 951 verkocht € 440.00

Hans G. Kresse - Eric de Noorman

Complete serie deel 1-52 in eerste druk. Deel 1 aan rug wat sleets, dl. 7, 8, 11 en 14 met cellotape aan rug gerestaureerd. Tot en met deel 15 in redelijke staat, verder in goede tot zeer goede conditie.
Toegevoegd: Vrouw in het blauw. Verhaal 66a. Uitgave Stripantiquariaat Panda, 1990. Oplage 500 ex. + De Dodenridders VIa, Stichting Hans G. Kresse, uitgave Stripwinkel Fantasia, Amsterdam, 1990 - en 2 andere.
*Een complete reeks geheel in eerste druk komt vrij zelden voor.
(totaal 56)