veiling / 2 december 2015 / 1500-1596 Varia
[1593] [1594] [1595] [1596]
kavel: 1595 verkocht € 60.00

[Criminologie] De landbouwkolonie te Mettray, (in Frankrijk), een voorbeeld voor Nederland

Geschetst door Mr. M.M. von Baumhauer. Voorafgegaan door eene redevoering van W.H. Suringar. Leeuwarden, G.T.N. Suringar, (8),XXXII,151,(4) p., met gelithografeerd frontiepiece en 1 gelithografeerde plaat, met 10 letterdruk bijlagen op 8 (uitslaande) platen, contemporain karton met nieuwe linnen rug en schutbladen (goed, onafgesneden exemplaar).
  Highslide JS