veiling / 2 november 2009 / 550 -599 Kunst en kunstboeken
[553] [554] [555] [556] [557]
kavel: 555 verkocht € 100.00

POL DOM.

Paul (Pol) Louis Carel Dom (Antwerpen, 4 juli 1885 - Den Haag, 21 februari 1970). Originele ets. 31 x 23 cm. Marktscene. r.o. in potl. gesign. Ingelijst achter glas.