800-899 Overige boeken

veiling / 2 november 2009
kavel: 811
(COHEN, FRE).
-BOTSKY, KATARINA. De drinker. Vertaling van Koos Vorrink. Amsterdam, NV 'Ontwikkeling', z.j. 208 p. linn. Met OMSLAGONTWERP van Fre Cohen. -
€ 60 - € 100
kavel: 812
N.S.B.
-Voor Volk en Vaderland. De strijd der Nationaal-Socialistische Beweging. 14 december 1931 - mei 1941. Samengesteld onder leiding van C. van Geelkerken. Z.p., Nenasu, 1941. 400 p. Met afb. waarvan 1 uitklapbaar. 400 p. Linn. Met het zeldzame stofomsl (licht besch.) en in de originele kartonnen slipcase! -
€ 80 - € 160
kavel: 813
Kinderboeken: Het Kathe Kruse Sportboek
-Caroline v. Dommelen, Alkmaar, gebrs. Kluitman, 1929. Met om en om 12 gekleurde fotoprenten 12 pag. tekst. Geschaafd aan randen, goed in de band. + Kinderland. Een prentenboek om op te zetten. Wyt, Rotterdam, ca. 1935.-

verkocht € 50.00
kavel: 814
Croquis De Plage
-Dietrich & Cie, Editeurs, Bruxelles. Gebonden, halflinnen platten (4), 24,(10) p. Jugendstil album met zwart-wit en full-page kleurenlitho's door Mars, van strandtaferelen in de badplaatsen Blankenberghe, Heyst, Knocke, Wenduyne en Le Coq-sur-mer. -

verkocht € 60.00
kavel: 815
Foto album PTT oud werknemer.
-Met 19 foto's van het PTT bedrijf en haar eerste bedrijvigheid in de telefonie. Ca. 1915. -

verkocht € 60.00
kavel: 816
KARIKATUREN; MEDISCH.
-ROWLANDSON, THOMAS. Medical Caricatures. With a forword by Morris H. Saffron. New York, Editions Medicana Rara Ltd, z.j. 12 litho's in passepartout, losbladig in cassette. Incl. ROWLANDSON, THOMAS. Der sezierte Arzt (Karikaturen). Einleitung.-
€ 90 - € 180
kavel: 817
DORE, GUSTAVE.
-De sprookjes van Moeder de Gans. Opnieuw berijmd door Ant. L. de Rop. Geillustreerd door Gustave Dore. Leiden, van Santen, z.j. 86 p. H. linn. -

verkocht € 40.00
kavel: 818
TOPOGRAFIE.
-BRUGES; DUCLOS, AD. L'art des facades a Bruges, avec XVII planches hors texte, dessins a la plume par M. Hubert Hoste, eleve-architecte et XL photogravures. Bruges, K. van Vyvere-Petyt, 1902. [4 extra], 60 p. tekst, XIV platen. + GAILLIARD, J. Revue Pittoresque des monuments qui decoraient autrefois la ville de Bruges, et qui n'existent plus aujourd'hui (...). Met 44 platen. Bruges, Noos, 1850. 92 p. tekst + 44 platen. Samen in h. leren band met 5 ribben. Tussen de twee werken en na het tweede werk extra blanco pag. bijgebonden. -
€ 200 - € 400
kavel: 819
[DE BECKER, J.E.]
-The Nightless City. Or the 'History of the Yoshiwara Yukwaku]. By an Englsih student of Sociology. With numerous ill. 1e druk. Yokohama, Maruya & Co., 1899. [3], IV, 441, XIX p. Linn. met goud-zwart stempeling. Met 20 afb. waarvan kl. litho (5 uitslaand, 2 dubbelpag.).1e katern (t/m pag. IV) los, rug boven- en anderkant schaaf. Enkele afb. roestvlekkig.-

verkocht € 320.00
kavel: 820
REIZEN.
-LOTJE met 3 boekjes m.b.t. reizen. Reiswijzer van de Algemeenen Nederlandschen Wielerbond. Hoofdstuk IV. Oldenburg, Hannover, Westfalen. Rheinland. Met 1 losse uitv. kaart + De oudheden van Athene (...) Uit hete Fransch vertaald door N. Springer. Met (ged. uitv. kaarten) -EN: 1 andere (totaal 3)-
€ 40 - € 80