800-899 Overige boeken

veiling / 2 november 2009
kavel: 821
OPERA / TONEEL.
-2 ringband albums met vele tientallen foto's of foto-ansichtkaarten van diverese opera- en/of toneelbekendheden. Vele gesign. 19e/20e eeuw. o.a. Antonio Scotti, Bariton (1866-1936); Emmy Bettendorf, sopraan; Salvatore Romano (gesign. met opdracht) en Ljuba Welitsch (gesign. met opdracht. (totaal 2)-
€ 200 - € 300
kavel: 822
TONEELFOTO'S.
-Origineel (besch.). fotoalbum met tientallen ingeplakte zwart-wit foto's van opera-uitvoeringen, operabekendheden, het VPRO-kwartet etc. etc. Eind jaren 20, jaren '30 en '40 en begin jaren '50. Album beschadigd. Enkele foto's gesign. -
€ 200 - € 300
kavel: 823
Vlaggen; Drawings of the Flags of all nations. Volledig geillustreerd in kleurenlithografie. London, 1930.
-Published by His Majesty's stationary Office. 150p. Orig. linn.-

verkocht € 50.00
kavel: 824
Maritime Telegraph Systems. Buoijs bearons, Tidal Signals etc. Zeldzame uitgave met alle afb. in keurenlithografie. 1890.
-Carlson, Victor. (Captain in the Merchant Navy). Stockholm, 1890.-

verkocht € 100.00
kavel: 825
Nieuwenkamp, W.O.J. Heilige steden. Engelsch-Indie. Volpagina afb. en tekst illustraties in litho door W.O.J. Nieuwenkamp. Oplage 500 ex.
-'S-Gravenhage, H.P. Leopold's uitgevers-Maatschappij, 1924. Orig. linn. Gedrukt in een genummmerde oplage van 500 exemplaren. Dit is nr. 408. Naast de illustraties en platen in litho. tevens een originele kleurenhoutsnede toegevoegd. " Tempel te Madoera".-
€ 100 - € 220
kavel: 826
Frans Masereel. Der Alte Perdix. met 12 orig. houtsneden.
-Philippe, Charles-louis. Munchen, Kurt Wollf Verlag, 1923. 270p. Orig. H.linn.-

verkocht € 40.00
kavel: 827
Prentbriefkaarten; Lawson wood. 10 " Apen" kaarten.
-Gemaakt voor de Nederlandse markt. Ca. 1930.-

verkocht € 30.00
kavel: 828
Kinderboeken; Blyton, E. Enid Blyton's Christmas story. London, Hamish Hamilton 1953.
-Geïllustreerd door Fritz Wegner. Oblong 4to (19,5x29cm). (2)pp.-

verkocht € 30.00
kavel: 829
Kinderboeken; Brunhoff, J. de. Babar and that rascal Arthur. London, Mehuen & co. 1948. First English Edition.
-Met vele kleurenillustraties. Hlinnen, kleurenill. op voorplat. Folio (36x27cm) 48.pp + Brunhoff, J. De. Babar at home. London. Mehuen & co. 1948. Fifth English Edition. Met vele kleurenill. Hlinnen, kleurenill. op voorplat. Folio (36x27cm). 40pp.-

verkocht € 90.00
kavel: 830
Kinderboeken; Lee, Mrs. R. The juvenile album, Or tales from far and near. London, Thomas Helmes 1846.
-Met 8 staalgravures door T. Woolnoth. Blauw linnen, titel verguld op voorplat. Oblong 4to (20x24cm). (4), 68 pp.-
€ 100 - € 200