800-899 Overige boeken

veiling / 2 november 2009
kavel: 831
Kinderboeken; Muller Fz., S. La Maison Hollandaise au temps de Louis XIV. 10 planches. Utrecht, J.L. Beyers 1891.
-Map met 10 foto's genomen door J.J.A. van Winsen van een poppenhuis, gemaakt naar een huis in Utrecht. De foto's zitten in een rode portfolio (33x24 cm), bijeengehouden met linten en op de voorkant bedrukt met gouden letters.-
€ 70 - € 140
kavel: 832
Kinderboeken; Tollens C., H. Die Holländer auf Nova Zembla, gedicht. Stuttgart, G. Rümelin, Leiden, E.J. Brill 1850.
-Aus dem Holländischen von F.M. Duttenhofer. Mit einem erklärenden Anhang und 50 xylographischen Bildern nebst einer Karte von Nova Zembla, für die Jugend, herausgegeben von P.W. Quack. Met 50 houtgravures in de tekst, incl. uitslaande kaart van Nova Zembla. Mod.linn. kopie titelblad op voorplat geplakt. 8vo (23x15cm). (6), 112 pp.-

verkocht € 100.00
kavel: 833
Kindertijdschriften; Philarete, tijdschrift voor de jeugd. 's-Gravenhage 1837, 1838-1840; Amsterdam 1841, 1842-43.
-7 jaargangen in 10 banden. Met 12 genummerde platen per jaargang van 1837-1840; Jaargang 1841: Met 3 gravures; Jaargang 1842: Met 14 platen buiten de tekst, waarvan 10 gevouwen en div. ill. in de tekst; Jaargang 1843: Met 6 gevouwen platen en div. ill. in de tekst. Jaargang 1837-1840: Hmarokijn. 8vo (16,5x10cm); jaargang 1841: later h.linn. 8vo (18x10cm); jaargang 1842-43: H.leer. 8vo (18x11cm). 1837: (2), xii, (2), 266; (4), 256; (4), 214; (4), 243pp.; 1838: (8), 240; 236; 240; 240 pp.; 1839: 216; 215pp.; 1840: 216; 216; 216; 216pp.; 1841: (6), 216 pp.; 1842:(4), 208, (2); (4), 206; (4), 206; (4), 205, (3) pp.; 1843; (2), 205, (3); 232, (6); 205, (3); 205, (3) pp.-
€ 200 - € 500
kavel: 835
Kinderboeken; Eene Kindervriendin. Gesprekken tusschen Moeder Braafhart en hare kinderen. Tweede druk. Amsterdam, C. Schaares 1824.
-Een nuttig en aangenaam leesboekje voor de jeugd. Karton. Met 3 handgekleurde litho's. 12mo (13x8cm). 83, (1bl.)pp.-

verkocht € 50.00
kavel: 836
Tijdschrift; Wolandia Hindia. Zendings-tijdschrift voor jongeren. Met medewerking van L. Bodaan e.v.a. Amsterdam, okt. 1927-juli 1941.
-1ste - 14de jaargang. Deze 14 jaargangen in 7 banden. Ill. in z/w. Linnen, de 1ste 4 banden met vergulde letters, de laatste 3 elk met op het voorplat geplakt de gekleurde voorkant van Wolandia-Hinida. Folio (26x19cm).-

verkocht € 120.00
kavel: 837
La Mode Féminine de 1490 à 1645
--en vijf andere uit de serie. Editions Nilsson, Paris, ca. 1925. Mapjes met elk een reeks van 20 gelith. platen van vrouwenmode. Klein 8vo (9,5 x 8cm).-
€ 100 - € 200
kavel: 838
Lot 7 div. kinderboeken met o.a. Nieuw Spoorboek
--Henriette Blaauw, Alkmaar, Gebr. Kluitman, ca. 1920. + St. Nicolaas, uitg. onbek., ca. 1930 en 5 andere.-

verkocht € 70.00
kavel: 839
J.J.A.Goeverneur: De Ooievaars
--J.Vlieger, Amsterdam, ca.1900. 12+ 16 pag. Met 4 volpag. lith. en 2 andere uit dezelfde reeks. Alle in zeer goede staat. -
€ 50 - € 100
kavel: 840
Neerland's Plantentuin. Afbeeldingen en beschrijvingen van Sierplanten voor Tuin en Kamer.
-Red. Dr. C.A.J.A.Oudemans. Groningen J.B.Wolters, 1865-1867. 3 Banden compleet met 54 volpagina chromolitho's van bloemen en planten. -

verkocht € 160.00
kavel: 841
EROTICA.
-Selbstpeinigung. 1.-3. Teil. 3 dln. (niet orig.) Vol leer. Privatdruck, z.j. Doorlopend gepagineerd: Teil 1. p. 1-96. Teil 2. p. 97-192. Teil 3. p. 193-228. Met afb., tekeningen en foto's in kl. en zw. wit. (totaal 3)-

verkocht € 150.00