800-899 Overige boeken

veiling / 2 november 2009
kavel: 852
AMSTELBROUWERIJ.
-Beiersch Brierbrouwerij 'De Amstel', Mauritskade 20, Amsterdam. Een beknopte beschrijving van bedrijf en inrichting, den bezoekers der brouwerij ter herinnering aangeboden. 41 p. Geniet. Geill. met foto's van de brouwerij. z.j. Omsl. iets vlekkig, stempel vorige eigenaar op titelpag.-

verkocht € 35.00
kavel: 853
Het bouwen van de ark.
-Het bouwen van de ark. Naar het Amerikaansch door Marie Hildebrandt. Met teekeningen van George A. Williams. Serie: Met schaar en lijmpot. Amsterdam, Scheltens & Giltay, z.j. Met gelithogr. afbeeldingen. Op de platen moest de koper afbeeldingen van dieren (en een paar mensen) plakken. Deze zijn ingeplakt. 20 p. Oblong. H. linn. met kartonnen platten. Enkele pag met tape gerestaureerd; geen tape op de plsten.-

verkocht € 60.00
kavel: 854
KINDERBOEKEN.
-BORST, M.F.J. Professor Mafuta. 's-Gravenhage, Van Stockum, 1946. Oblong. H. linn. met kartonnen platten. 16 p. Met 8 volp. kl.afb. Voorplat licht vlekkig.-

verkocht € 35.00
kavel: 855
SPOTPRENTEN.
-Binnenlandsche Politiek en Buitenlandsche Gebeurtenissen 1911-1912-1913. Prenten en teekeningen van L.J. JORDAAN en W.F. WINTER voor 'De Wereld'. Amsterdam, Elsevier, 1913. [geen pag.]. Oblong. (niet orig.) h. linn. Orig. pap. omsl. meegebonden. + 22 tekeningen van JOH. BRAAKENSIEK (repro), origineel bijvoegsel van De Amsterdammer, 1907-1917. -
€ 40 - € 60
kavel: 856
Indonesie: Herinneringsalbum van het 413e bataljon infanterie
-Batoedjadjar, 1950. Album uitgegeven aan en voor het 413e bataljon, signatuur majoor Kersjes 413e bat., enkele pag. tekst, overige ruimte 16 eigen foto's uit de Indiëtijd van de oudgediende.-

verkocht € 35.00
kavel: 857
Beweegbare boeken: Novelty! Metamorphoses Picture-Book. Made in Germany. Neuestes Verwandlungs-Bilder-Buch.
-Goochelaarsboekje, ca. 1900. 6 pagina's, met strookjes die over de plaatjes heen vallen en zo zorgt voor de metamorfose van hoofden, boven- en onderlichamen. -

verkocht € 50.00
kavel: 858
Kinderboeken; Leporello: Het Rode Opperhoofd. Het tweede avontuur van Kobus Knabbel "Het Konijn van El Pintor"
-Belderbos & Coesel- Amsterdam, 1945. Tekst van Joep. Foto's van Hans. Tekst voorzijde wat vervlakt, en hoekje lb van ca. 1 cm. ontbreekt.-

verkocht € 20.00
kavel: 859
Goeverneur's Fabelboek. Hoe langer hoe liever
-Hugo Suringar, ca. 1890. Met 26 kleurenlitho's naar Otto Eerelman. + Krijgertje-spelen en Gemeenschappelijke Oefeningen aan een Touw voor de scholen, door W. Haanstra, Leiden bij Mej. L. Hardenberg, aan de Kweekschool voor Bewaarschoolhouderessen, Rapenburg, ca. 1900. -
€ 60 - € 100
kavel: 860
A manual of the Amoy Colloquial.
-by Rev. J. Macgowan, of the London Missionary Society. Hongkong, De Souza & Co, 1869. (iii)[1] 200 pag. -

verkocht € 50.00
kavel: 861
Kinderboeken: Bob Evers 15 x
-Willy van der Heide (Willem van den Hout). Gebonden delen, met o.a. Avonturen in de stille zuidzee, een overval in de lucht en 13 andere. Alle in redelijke staat met stofomslag.-

verkocht € 90.00