800-899 Overige boeken

veiling / 2 november 2009
kavel: 875
Album des missions catholiques Afrique
-Société de Saint-Augustin, Paris-Lille, 1888. [II], 148pag. + -Asie Orientale[II], 165 pag., Asie Occiedentale [II] 187 pag. en Océanie et Amérique [II} 140 pag. -

verkocht € 100.00
kavel: 876
Lot boeken over treinen
-Het Spoorwegbedrijf in oorlogstijd, 1939-'45, Ing. C. Huurman. Uquilair, 2001. + Vervlogen Stoom, de Nederlandsche Spoorwegen in de periode 1921-1940, door Hans van Poll en Bert Steinkamp. Uquilair, 2001. + 6 andere. -

verkocht € 80.00
kavel: 877
Lot Scheepvaart
-Met o.a. S. S. Statendam 1929-1940. De geschiedenis van het Dubbelschroef Turbine Stoomschip Statendam en de NV Maildienst der Holland-Amerika Lijn. Walburg Pers, 2003. + Zes maal Rotterdam, De geschiedenis van een reeks fameuze HAL-schepen, Bram Oosterwijk. Van Soeren & Co, 1998. + 4 andere. -

verkocht € 60.00
kavel: 878
Het Javaansche Tooneel
-Deel 1 Wajang Poerwa, J.Kats, commissie voor de Volkslectuur, 1923. 446 pag. Compleet met zwart-wit en kleurenillustraties (litho's van Wajangpoppen) en enkele uitklapbare bijlages. -

verkocht € 100.00
kavel: 879
Foto/scrap-reisalbum 1935
-Prachtig zelfgemaakt reisalbum met foto's bijschriften en opgesierd met knipsels, ansichten, plakplaatjes etc. Met o.a. Venetië en enkele kiekjes van New York. In roodleren band met Egyptische reliëfversiering.-
€ 60 - € 120
kavel: 880
Honden: Les Races de Chiens
-I Chiens de Chasse. Le comte Henri de Bylandt, Kluwer, Deventer, 1896. (23)[17] 796 (4)pag. 4-Talig lijvig werk met over 1000 ills. van honden. -

verkocht € 200.00
kavel: 881
Gilgamesj.
-Zondvloed en levenskruid. Acht kleurenlitho's bij het epos. H. Van Kruiningen, Amsterdam 1955. Litho's op Simili Japon, oplage 100 genummerde en gesigneerde exemplaren, dit is nr. 36. -

verkocht € 150.00
kavel: 882
Gartenschonheit, eine Zeitschrfit mit Bildern fur Garten-und Blumenfreund, fur Liebhaber und Fachmann.
-In Gemeinschaft mit Karl Soerster und Camillo Schneider, uitg. Oskar Kuhl. Verlag der Gartenschonheid G.M.B.H. Berlin-Westend, ingebonden jaargangen in orig. banden. 1920-1923,1926-27.-
€ 100 - € 200
kavel: 883
Lot WOII
-Lot met tientallen originele foto's, enkele brochures en diversen. -

verkocht € 50.00
kavel: 886
EROTICA.
-L'Aretin. Les Ragionamenti. Premier et second livre. Illustrations d'Edouard Chimot. Z.p., J.-L. Kellinckx, 1957. 2 dln. Losbladig in omsl, samen in cassette. Beperkte oplage. -
€ 150 - € 300