veiling / 6 december 2016 / 520-569 Nederlandse topografie
[567] [568] [569]
kavel: 569 verkocht € 85.00

[Culemborg. Rechten] (1) Stad en landrecht mitsgaders ordonnantiene en reglementen

des graafschaps Cuylenborg. Nijmegen, H. Heymans, 1746, (4),358,(54) p., contemporain halfleer, 4to.
Inhoud deels los maar overigens in goede staat en onafgesneden; de rug van de band is ernstig beschadigd. Bijzonder exemplaar van de Culemborgse notaris G.W. van der Most, met zijn handtekening op de titelpagina en met talloze aantekeningen op doorschoten bladen tussen de gedrukte bladen. Volgens het Notarieel archief Culemborg was Van der Most werkzaam van 1802 tot 1830. Met nog 1 andere toegevoegd (totaal 2).