veiling / 6 december 2016 / 520-569 Nederlandse topografie
[546] [547] [548] [549] [550]
kavel: 548 € 200 - € 400

[Kastelen] C.P.E. Robidé van der Aa.

Oud-Nederland in de uit vroegere dagen, overgeblevene burgen en kasteelen geschetst en afgebeeld. Nijmegen, C.A. Vieweg, 1846 [=1837-1846], zonder paginering, met 72 lithografische gezichte, contemporain verguld halfleer, 4to.
Enigszins roestvlekkig, enkele katernen los(gaand); bovenscharnier gespleten. Een goed, compleet exemplaar van de eerste druk. Het werk verscheen in 24 afleveringen.