veiling / 7 december 2016 / 1500-1549 Fotografie
[1504] [1505] [1506] [1507] [1508]
kavel: 1506 verkocht € 100.00

Anoniem (tweede helft 19de eeuw). De haven van Algiers geblokkeerd door de Franse vloot.

Albumen foto, ca. 1880, 18 x 33,5 cm., in lijst (iets roestvlekkig).