veiling / 7 december 2016 / 1290-1377 Kunst en toegepaste kunst I
[1348] [1349] [1350] [1351] [1352]
kavel: 1350 verkocht € 560.00

Der Klotz

Heinrich Klotz 60 jaar. Boeksimulant met daarin in lagen met houten verdiepingen verdeeld werk van 51 kunstenaars. 1995. Rood-gouden houten kist in vorm van een boek met hierin o.a. Oertel, Dietrich - Für Heinrich Klotz zum 60. Geburtstag. Parlamentsviertel im Spreebogen Berlin, serigrafie genumm. en gesigneerd. 33,4 x 47,8 cm. Zeefdruk in 100 genumm. ex. + mappen met daarin kunst in div. techniek als een foto, litho etc. van Karl-Horst Hödicke, Peter Weibel, Bazon Brock, O.M. Ungers, Markus Oehlen, Bernd Zimmer, Max Dudler, José Kastler, Robert Venturi, Rainer Fetting, Heinz Mohl, Yuri Avvakumov, Jochen Jourdan, Helmut Middendorf, Günther Förg, Thomas Lange, Marie Jo Lafontaine, Frei Otto, Markus Lüpertz, Dieter Hacker, Martin Warnke, Kurt Weidemann, Klaus von Bruch en Heinrich Dilly, Günther Ranbow, Johannes Schütz, Hans Belting, Lothar Spree, Marcel Odendach, Pavlos Lefas + 20 mappen van 20 geschriften in mappen van 20 verschillende kunstenaars/architecten etc. Nummer 26 van 100.
Afmeting kist: 33 x 46 x 36 cm. Doos met enkele kleine krassen en butsen, verder in goede staat. Kolossale en imposante ode aan Heinrich Klotz (1935-1999).