2400-2482 Luchtvaart

veiling / 8 december 2016
kavel: 2421
Timetables KLM
-Twee albums met daarin ingestoken een zeer uitgebreide collectie van ca. 135 timetables tussen 1945 en 1954, uitgegeven door de KLM.-

verkocht € 800.00
kavel: 2422
Timetables KLM
-Twee albums met daarin ingestoken een uitgebreide collectie van ca. 102 timetables, uitgave KLM tussen 1955 en 1970. -

verkocht € 350.00
kavel: 2423
KLM Lockheed L049 & L749 en L1049 Super Constellation
-Twee albums met daarin ca. 30 en 20 sheets, meest dubbelzijdig gevuld met foto's, ansichten en folders/timetables. Bijgevoegd nog een map met extra foto's. -

verkocht € 300.00
kavel: 2424
[Deutsche Lufthansa 1926-1936] Drie werken:
-10 Jahre Deutsche Lufthansa. Entwurf und Gestaltung Hermann Schneider, Berlin, 2e Auflage, 1936. 96 pp. Touwgebonden + Zeppelin-Weltfahrten. Lohse, Dresden, 1933. Met 264 gemonteerde miniatuur zilverbromide fotoplaatjes. In latere halfkunstleren band gebonden met behoud van originele voorplat - en ABA pa Säkra vingar 20 ars lufttrafik 1924/1944. Stockholm, Wahlström & Widstrand, 1944. 170 pp. Ex-bibliotheekex. -

verkocht € 90.00
kavel: 2425
[KLM] Lot van 5 herdenkingsborden
-Uitgave Porceleijne Fles, Delfts-Blauw; De Pander-postjager, Januari 1934; De Uiver Londen-Melbourne Race; de HNACC 1924; "Pelikaan" K.L.M. december 1933. Alle uit de tijd - en bordje t.g.v. 50-jarig jubileum Londen-Melbourne race 1934-1984. Alle diameter 18 cm. -

verkocht € 170.00
kavel: 2426
De Uiver
-Gipsen plaquette Oct 1934 Londen-Melbourne. Afm. 13 x 19 cm. + asbakje, metaal "KLM Schiphol", ca. 1935. Diam. 13,5 cm.-

verkocht € 100.00
kavel: 2427
[KLM] Herdenkingsplaquettes
-Plaquette vliegrace de Uiver, "Ter herinnering aan de grootsche prestatie vd Uiver Londen-Melbourne 19877 km in 90 uur 17 min. Oc. 1934". Koper op hout, 13 x 17,5 cm. In 5 kleurvarianten. -

verkocht € 70.00
kavel: 2428
Herdenkingsborden de Uiver met Ooievaar
-Londen-Melbourne. Koninklijke Plateelbakkerij Zuid-Holland Gouda. Polychroom beschilderd. Diam. 26 cm. + Londen Melbourne 20-24 oct 1934. Koninklijke Plateelbakkerij Zuid-Holland Gouda. Diameter 22 cm. + Londen Melbourne 20-24 Oct. 1934, diam. 20 cm. Deze met barst aan zijkant - en 1 andere waar een stukje is uitgebroken. -
€ 150 - € 300
kavel: 2429
Herdenkingsborden de Pelikaan
-Versnelde kerstvlucht 1933. K.L.M. vliegtuig Pelikaan Amsterdam-Batavia in 4 etmalen, 4 uur en 40 minuten. In kleurvariant beige en blauw + Versnelde Nieuwjaarsvlucht 1933/44. K.L.M. vliegtuig Pelikaan. In blauw. Alle Koninklijke Goedewagen, Gouda. Diameter 18,5 cm. -

verkocht € 150.00
kavel: 2430
De Uiver + de Snip
-Houten plaquette Uiver. 19 x 26 cm. + Houten plaquette Snip. 23 x 19 cm. + Puzzel Kerstpostvlucht K.L.M. 1934. Wereldreis K.XVIII in lijst achterglas (zonder doos) + Blik De Uiver Victorie. In rood-goud-zwart. Hoogte 17,5 cm. Diam. 10,5 cm.-

verkocht € 140.00