2400-2482 Luchtvaart

veiling / 8 december 2016
kavel: 2452
J.C. Heytze (1873-1943). Herdenkingsbord v.d. Hoop/ v. Weerden Poelman/ vd. Broeke (1924)
-"Holland Leeft weer, Holland streeft weer". Amsterdam Batavia 1924. Sierbord St. Lukas, Utrecht, Holland. Diameter bovenzijde 16 cm. -

verkocht € 380.00
kavel: 2453
Fokker F.VII
-Herdenkingsbord Holland Indië F.VII Van der Broeke, Van der Hoop, Van Weerden, Poelman. Diameter 23 cm. + stukje linnen afkomstig van de huid van het Fokker F.VIIa-verkeersvliegtuig, met authenticiteitsbewijs Aviodrome + Herinnering Vliegtocht 1924 Nederland-Indië. Herinneringsbord met monogram SC. Deze is gerestaureerd; een stuk linksboven is opnieuw ingezet.-
€ 75 - € 125
kavel: 2454
Vliegtuigmodellen
-Vliegtuigmodel, metaal. Met standaard gemaakt van de zuiger van een 14 CYL. Pratt & Whitney R1830-92 motor voor Douglas DC-3C Dakota, in gebruik bij KLM van 31 jan '44 tot 25 okt. '68 voor P.C. Kok, Amsterdam. Hoogte 19 cm. Reikwijdte vleugels 21 cm. - en 3 andere metalen vliegtuigmodellen.-

verkocht € 200.00
kavel: 2455
De Uiver e.a.
-Lot met 5 zilveren lepeltjes, 4 zakdoeken (waarvan 1 van de Pelikaanrace in 1933) en een tegel "Despereert niet in't Verleden Zoowel als heden zijn ook "Hollanders Vooraan" Jan Pz'n Coen. Hebt Vertrouwen In Ons Volk". 15 x 23 cm. + blik King KLM Fokker F.VII H-NACC, ca. 1925. 25 x 20 x 17 cm. Gelithografeerd reclameblik, met her en der beschadigingen in het beeld. Redelijk exemplaar.-

verkocht € 170.00
kavel: 2456
London-Christchurchrace 8 october 1953
-Album met ca. 40 los ingestoken foto's, Wereldpost emigratienieuws 8 octobernummer m.b.t. de vlucht en een mapje met krantenknipsels + prent London-Christchurch 8-10 Oct. 1953, uitgave Frisch' Boeken steendrukkerij, ontwerp Toon Rammelt. 38 x 27 cm. + puzzel in originele doos - en Herdenkingstegel Londen-Christchurch Race october 1953. De Sphinx Maastricht. 10 x 20 cm. -

verkocht € 140.00
kavel: 2457
[KLM] Lot met 14 vaantjes van de KLM
-met o.a. LUTO ijsclub vaantje, ca. 1935 - en nog een andere van LUTO + Vliegweek Eindhoven, Nachtvliegen en Vuurwerk, (1932). 32 x 55 cm. + 10-18 september schitterende Vliegweek Eindhoven. 33 x 53,5 cm. + vaantje "Bravo Uiver! + vaantje Londen-Melbourne Wedstrijd - en 9 andere.-

verkocht € 75.00
kavel: 2458
Ansichtkaarten Douglas DC-2
-Album met 38 ansichtkaarten van verschillende KLM DC-2 types, waaronder de Uiver en de Toekan. Netjes ingestoken. -

verkocht € 150.00
kavel: 2459
Ansichtkaarten KLM vliegtuigen
-Fraai album met opgeplakte voorplaat met vooroorlogse ansichtkaarten waaronder enkele fotokaarten, met daarop vliegtuigen, grotendeels Fokker, zoals de F-VII en F-VIII.-

verkocht € 130.00
kavel: 2460
Ansichtkaarten Militaire Fokker vliegtuigen
-Album met 77 ansichten met daarop vooroorlogse militaire vliegtuigen, grotendeels bestaande uit Fokker, zoals de T4, Jagers en de C10. Ook een reeks m.b.t. vliegkamp Soesterberg. Alle in goede staat, ingestoken.-

verkocht € 135.00
kavel: 2461
Stewardessen, piloten, grondpersoneel
-Album met 84 foto's en ansichten van stewardessen, piloten, grondpersoneel. Deels in latere afdruk, deels originele persfoto's. Ook 2 kaarten met originele autogrammen waaronder Koppen, Hondong en Viruly. Foto's in verschillende grootte. Los ingestoken in album. -

verkocht € 220.00