2400-2482 Luchtvaart

veiling / 8 december 2016
kavel: 2462
[KLM] Lot van drie albums met ingestoken brochures en parafernalia van 1950 tot 1965
-Album 1950-1958 met 75 brochures + Album 1958-1965 met 60 brochures + Album 1958-1965 met een 75-tal parafernalia met ondermeer menukaarten, prijslijsten, reisdocumenten, logs etc.-

verkocht € 300.00
kavel: 2463
KLM Timetables 1928-1945
-Lot van 2 albums met ingestoken timetables. Inhoud eerste album: West Indian Section 1934-1949 en inhoud tweede album: Lockheed L14 1928-1945.-

verkocht € 550.00
kavel: 2464
[KLM 1945-1970] Lot van 4 albums,
-met ingestoken foto's, fotokaarten, brochures, folders van 1945 tot 1970. Album 1945-1970 met circa 60 z/w foto's, krantenfoto's en fotokaarten in kleur + Album 1957-1970 met circa 85 z/w foto's, briefkaarten en een puzzeltje + Album 1965-1970 met circa 35 folders en brochures + Album Convair CV 240/340 met een 75-tal foto's en briefkaarten en artikelen over de Convair en los ingestoken een mapje met circa 16 losse foto's en een folder van de Convair. Foto's zijn deels origineel en deels in latere afdruk. -

verkocht € 340.00
kavel: 2465
European Airlines jaren '20 en '30
-Album met een verzameling van een 150-tal z/w foto's, folders, timetables, labels en fotokaarten in kleur m.b.t. internationale vliegtuigmaatschappijen uit de jaren '20 en '30. Waaronder enkele timetables van Imperial Airways uit de jaren '20. Foto's deels origineel, deels in latere afdruk.-

verkocht € 370.00
kavel: 2466
KLM Fokker jaren '20 en '30
-Lot van 2 albums met in totaal circa 200 ingestoken z/w foto's, fotokaarten en parafernalia waaronder een aantal originele vliegbewijzen m.b.t. de Fokker F.III en F.VIIA uit de jaren '20 en '30. -

verkocht € 240.00
kavel: 2467
Bagagelabels en stickers jaren '50 en '60
-Lot van 2 albums met ca. ingestoken 300 labels van Europese en Internationale vliegtuigmaatschappijen en hotels waaronder ook een aantal sluitzegels. Alle in zeer goede staat. -

verkocht € 300.00
kavel: 2468
Bagagelabels en -stickers jaren '40 tot '90
-Lot van 3 albums met enkele honderden bagagelabels, -stickers, bagagebewijzen, sluitzegels en parafernalia. Overwegend KLM. -

verkocht € 280.00
kavel: 2469
KLM bagagelabels jaren '20-'30
-Goed geordend album met circa 200 ingestoken vroege bagagelabels van KLM uit de jaren '20 en '30. In goede staat. -

verkocht € 500.00
kavel: 2470
Graf Zeppelin crew-petje
-Zeldzaam crew-petje die uit de jaren '20, met linten aan achterzijde en lint met "Graf Zeppelin" er op gestickt aan voorzijde. -

verkocht € 950.00
kavel: 2471
Herdenkingsborden H-Nacc 1924
-Fokker FVII boven het oude nest "Regina" Delfts blauw Holland. C. van Leeuwen. Diam. 28 cm. + "Och zeil! Och Stoom! Kiest Vrij uw sop, Ik zoek het Hoopvol Hooger op. 1924". Delft Blauw 'Ok 499' diam. 26 cm. + Herinnering-Vliegtocht Nederland-Indië. T.A.T. v.d. Hoop, v.d. Weerden, Poelman, v.d. Broeke. Diam. 24 cm. + Zoo de ouden zeilden vliegen de jongen. Petrus Regout, Maastricht. Diam. 25,5 cm. -

verkocht € 130.00