veiling / 16 mei 2017 / 1-119 Kinderboeken, papieren speelgoed en prentenboeken
[4] [5] [6] [7] [8]
kavel: 6 verkocht € 60.00

Lotgevallen van een paardrijder

Amsterdam, J. Vlieger, ca. 1884. 12 pp., halflinnen. Prentenboek, compleet met 12 paginagrote litho's. Enkele kleine gebruikssporen, goed ex.