veiling / 17 mei 2017 / 1300-1409 Kunst en toegepaste kunst
[1301] [1302] [1303] [1304] [1305]
kavel: 1303 verkocht € 50.00

Vier tekeningen door Jan Mammen (1899-1978). (1) (Molen aan de rand van een rivier).

Tekening in zwarte inkt en gouache op blauw papier, 28,5 x 43,5 cm., gemonogrammeerd r.o. (scheuren/ defecten, maar te restaureren, sfeervol avondgezicht).
(2) "Wapse". Getekend gezicht op een boerderij in zwart en gekleurd krijt, 29,8 x 48,5 cm., getiteld en gedateerd "'18" l.o. (defecten in hoeken); (3 en 4) Nog twee soortgelijke gezichten op boerderijen in hetzelfde formaat (totaal 4).