veiling / 17 mei 2017 / 1300-1409 Kunst en toegepaste kunst
[1305] [1306] [1307] [1308] [1309]
kavel: 1307 verkocht € 120.00

Vijf stuks diverse grafiek: (1) Arie Teeuwisse (1919-1993). (Stier spietst stierenvechter)

Droge naald, 45 x 35 cm., gesigneerd en genummerd 10/10 in potlood l.o. (minimale defectjes).
Zie over de kunstenaar: https://tinyurl.com/ls8p2fc; (2) Hendrik Haverman (1857-1928). (Moeder met baby). Litho op "chine-collé", 38 x 25,5 cm., gesigneerd in potlood l.o. en op de steen r.o. (iets roestvlekkig); en nog 3 andere: twee kleurenlithografische aankondigingen (1901 en 1903) voor toneelvoorstellingen door Antoon Molkenboer en een geëtst dorpsgezicht met niet geduid monogram (totaal 5).