veiling / 17 mei 2017 / 1300-1409 Kunst en toegepaste kunst
[1311] [1312] [1313] [1314] [1315]
kavel: 1313 verkocht € 50.00

Pieter A. Scheen. Lexicon Nederlandse beeldende kunstenaars 1750-1950.

Den Haag, Kunsthandel Pieter A. Scheen, 1969-1970, 2 delen, VIII,751,(1); VII,(1),692,54,(2) p., met 954/ 1017 illustraties, oorspronkelijk uniform rexine, 4to (eerste druk van dit standaardwerk, verguldsel iets sleets).