veiling / 17 mei 2017 / 1300-1409 Kunst en toegepaste kunst
[1340] [1341] [1342] [1343] [1344]
kavel: 1342 verkocht € 100.00

Joan Miró (1893-1983)

Veelogige fantasiefiguur. Groot gesigneerd in de plaat. Ingelijst achter passe-partout.
Afm. beeld 54,5 x 62,5 cm.