veiling / 17 mei 2017 / 1300-1409 Kunst en toegepaste kunst
[1342] [1343] [1344] [1345] [1346]
kavel: 1344 verkocht € 120.00

Jean Verschneider (1872-1943). (Man in gevecht met adelaar).

Brons, h. 68 cm., gesigneerd in de basis.
Bestaat uit meerdere aaneengezette delen (naad op buik en onderrug van de man en in één vleugel), misschien zoals gefabriceerd, misschien gerestaureerd.