veiling / 17 mei 2017 / 1300-1409 Kunst en toegepaste kunst
[1364] [1365] [1366] [1367] [1368]
kavel: 1366 verkocht € 120.00

[Muziek] Ligeti. Artikulation. Elektronische Musik. Eine Hörpartitur von Rainer Wehinger.

Mainz, B. Schott's Söhne, 1970, 55,(1) p., tekst in Duits en Engels, met gekleurde diagrammen door Wehinger, los ingestoken singletje in pocket op binnenzijde achterplat, oorspronkelijk linnen, groot oblong folio.
Schutblad en eerste blad met vouw, platten gebogen en (stof)vlekkig. Volgens het colofon werden 200 exemplaren genummerd en gesigneerd door Ligeti, dit exemplaar is niet genummerd en ongesigneerd. Zie voor dit beroemde experimentele muziekstuk van Györgi Ligeti (1923-2006): https://tinyurl.com/kn83xl4.