veiling / Fine Arts, Affiches, WOII, Ephemera, Erotica, Reclame, Sport, Scheepvaart, Speelgoed, Varia / 1800-1899 Fine Arts: 20ste eeuw
[1802] [1803] [1804] [1805] [1806]
kavel: 1804 verkocht € 100.00

Gabrielle Ferrand (1887-1984). Zes tekeningen: (1) (Jonge vrouw met ontbloot bovenlijf).

Tekening in potlood, 15,5 x 11 cm. (margelijn), gesigneerd met stempel (bovenmarge rafelig).
(2) (Moeder met twee kinderen). Tekening in potlood, 18,5 x 14 cm., gesigneerd met stempel. En met nog 4 andere tekeningen door dezelfde, 1x gesigneerd met stempel, 1x gesigneerd in potlood en 1x gemonogrammeerd in potlood (de niet-gesigneerde toegeschreven aan Ferrand). (totaal 6)