veiling / Fine Arts, Affiches, WOII, Ephemera, Erotica, Reclame, Sport, Scheepvaart, Speelgoed, Varia / 1800-1899 Fine Arts: 20ste eeuw
[1804] [1805] [1806] [1807] [1808]
kavel: 1806 € 100 - € 200

Theo Bitter (1916-1994). Zeven bladen: (1-5) Vijf grote studiebladen,

met ca. 20 tekeningen in zwart krijt, mannenportretten, vrouwelijke naakten en katten, elk blad 49 x 32 cm., drie bladen dubbelzijdig voorzien van tekeningen, met in totaal 5x de signatuur van de kunstenaar.
(6-7) "Liggende vrouw." "Pierot" [sic]. Twee "Vignetten uit programma afscheid Fie Carelsen 1958" (info op keerzijde drager van de eerste), 8 x 19 en 7,5 x 16,5 cm., met bovenhoeken opgeplakt op gesigneerde drager met titel en overige genoemde informatie op keerzijde (signaturen 1-7 zijn aan elkaar gelijk, maar wijken af van ons bekende signaturen van Bitter); (8) Boek: Tekeningen in inkt, potlood en crayon Theo Bitter (Rijswijk, 1981, stofomslag met scheurtjes), met op het vrije schutblad een GESIGNEERDE OPDRACHT IN PEN "1-10-90 in vriendschap Theo Bitter" (met onder de afbeeldingen de vergrote reproducties van de vignetten (6-7) in dit lot). (totaal 7 bladen en 1 boek)